.برای ثبت شرکت میتوانید مشخصات و وبسایت شرکت  تان را ارسال کنید

 

شركت اروم تريلر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
حضور شما را در سايت اينترنتي شركت اروم تريلر (سهامي خاص) گرامي ميداريم.
شركت توليدي اروم تريلر ( اروم صنعت سامان) در سال 1372 طي پروانه بهره برداري شماره 11022700 وزارت صنايع و معادن در زميني به مساحت 20000 متر مربع در استان آذربايجانغربي شهرستان اروميه تاسيس گرديد و در سال 1378 فعاليت خود را با استفاده از تجربيات متخصصين اين صنعت و با حضور 60 نفر پرسنل فني و اداري آغاز و اقدام به توليد انواع تريلر طبق استاندارد اتحاديه اروپا نمود.
 
اين شركت در حال حاضر با بيش از 15 سال سابقه فعاليت در زمينه توليد و ساخت انواع تريلر اعم از كانتينر چادری ، کفی ، کانتینر بر ، کمپرسی ، تانکر ، کفی بغلدار و انواع اتاق بار مطابق با تکنولوژی روز اروپا توانایی خود را در معرض دید همگان قرار داده است.
هم اکنون این شركت به

ادامه مطلب: شركت اروم تريلر

شرکت پاکدیس ارومیه

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

 

شركت پاكديس به منظور بهره برداری مناسب و مفيد از محصولات كشاورزی منطقه از جمله انگور سفيد و قرمز، سيب، آلبالو، گلابی ،هلو ،زرد آلو ،آلو ،انار و گوجه فرنگی و استفاده از ملاس چغندر قند تولیدی کارخانجات قند (برای تولیدالکل) در زمينی به مساحت عرصه 27 هكتار و اعيان 26،000 متر مربع در سال 1349 تاسيس گردید تا با استفاده از تكنولوژی مدرن ، پرسنل با تجربه، محصولات گوناگونی را با هدف جلب رضايت مشتريان توليد کند. اين شركت اولين و بزرگ ترين توليد كننده آب ميوه در بسته بندی های دوئپك ،قوطی CAN، كنسانتره و پوره و رب گوجه فرنگی در ايران است.

در كنار ماشين آلات توليد و بسته بندی محصولات یاد شده، واحد تولید الكل سازی كه محصول آن الكل طبی 96 درصد و الكل صنعتی 90 درصد است، با بالاترين استاندارد، در حال فعالیت می باشد. در سالهای اخیر با تجهيز واحد توليد كنسانتره و واحد توليد پوره و دستگاه پركنی اسپتيك توليدات اين شركت، به بازارهای مصرف به ويژه اروپا، جنوب شرقی آسیا و آسيای ميانه راه یافته است.

كيفيت مطلوب محصولات توليدی اين شركت، به ويژه در بخش پوره و كنسانتره و رب گوجه فرنگی، در نزد مصرف كنندگان و افزايش روز افزون تقاضا برای توليدات پاكديس، ما را بر آن داشت تا با افزودن دو واحد توليدی ديگر به مجموعه شركت پاكديس در شهرستان های سردشت و سلماس به توليد كنسانتره انگور قرمز از تاكستان های انگور قرمز مناطق جنگلی سردشت و محصولات درختی باغات سلماس در شهرستان سلماس، اقدام نموده تا پاسخگوی نيازهای روزافزون بازار و مصرف كنندگان و افزايش توان صادرات باشيم.

 

 

وب سایت شرکت پاکدیس ارومیه

 

 


شركت نان ماشيني فردوس اروميه

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 

شركت توليدي و صنعتي كارخانجات آرد فردوس اروميه در مهرماه سال 1355 به ثبت رسيده و پس از دريافت مجوز هاي لازم و سفارش ماشين آلات ، كار اجرائي ساختمانها ازابتداي ارديبهشت ماه سال 1356 در زميني به مساحت 13000 متر مربع شروع و طي سالهاي 1356 تا 1358 به بهره برداري رسيد .

اين كارخانه با دو خط توليد آرد جمعا" با ظرفيت 280 تن در روز و 4 سيلوي فلزي با ظرفيت 4200 تن در سال 1358 افتتاح گرديد . در سال 1383 ماشين آلات قسمت بوجاري و يكي از خطوط توليد بازسازي و به ماشين آلات مدرن داخلي و خارجي با سيستم تمام اتوماتيك PLC تجهيز كرديد و ظرفيت يكي از خطوط توليد به 250 تن در روز افزايش يافت. در سال 1386 نيز بازسازي خط دوم توليد با ماشين آلات جديد صورت گرفته و ظرفيت كل كارخانه به ميزان 450 تن در روز ارتقاء يافت .

شايان ذكر است در سال 1387 ، 4 كندوي فلزي ذخيره سازي گندم ، هر كدام به ظرفيت 6371 تن راه اندازي شد و كل ظرفيت ذخيره سازي گندم كارخانه بالغ بر 30000 تن گرديد.

سه خط توليد عبارتند از :

خط تمام اتوماتيك توليد نان بربري با ظرفيت 12 تن در 24 ساعت

خط تمام اتوماتيك توليد نان لواش و فانتزي با ظرفيت 12 تن در 24 ساعت

خط نيمه اتوماتيك توليد انواع نان حجيم با ظرفيت 3 تن در 24 ساعت

لازم بذكر است كه در سال 1386 يك خط تمام اتوماتيك توليد نان بربري و نان هاي حجيم با ظرفيت 9 تن در 24 ساعت و يك خط توليد نيمه اتوماتيك توليد انواع نان هاي حجيم با ظرفيت 2 تن در 24 ساعت به ماشين آلات اين كارخانه افزوده گرديد .

 

 

وب سایت شركت آرد فردوس اروميه

 

 


 

 

 

شرکت مارال صنعت جاوید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 

شرکت مارال صنعت جاوید (سهامی خاص) با 21 سال سابقه درخشان در تولید انواع تریلر، ابتدا در سال 1369 طی پروانه بهره برداری به شماره 1745 از سازمان صنایع استان آ.غ با نام شرکت مارال تریلر و با تولید انواع تریلر کفی و چادری فعالیت خود را آغاز کرد.

تولیدات این شرکت ، شامل انواع تریلر کفی ، تریلر چادری ، تریلر جامبو ، تریلر کمپرسی ، تریلر کمرشکن ، تریلر تانکر ، تریلر کانتین بر ، تریلر رول بر ، تریلر یخچالی ، تریلر های ویژه حفاری و باری با کاربرد های خاص ، کانکس های فیکس و سیار مخابراتی و کارگاهی و اتاق بار انواع کامیون های باری و ... بوده که مطابق با استانداردهای برتر جهانی و با استفاده از فناوری مدرن اروپا (به صورت 2 و 3 محور) تولید می شوند.

شرکت مارال صنعت جاوید در سال 1380 جهت اجرای عملیات طرح رشد و توسعه در زمینی جدید به مساحت 45000 متر مربع دارای 15000 متر مربع ساختمان خطوط تولید و قلعه سازی، 3000 متر مربع ساختمان انبار و 2000 متر مربع ساختمان اداری و مهندسی، فعالیت خود را توسعه و کسترش داد بطوریکه در حال حاضر به عنوان معتبرترین تولید کننده تریلر در ایران محسوب می شود.

وب سایت شرکت مارال صنعت جاوید

 

 


 

 

شركت تراكتورسازي اروميه

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

شركت تراكتورسازي اروميه، بزرگترین واحد صنعتی استان آذربایجان غربی و تنها صنعت سنگین این استان در سال 1362 با سرمايه گذاري مشترك جهاد سازندگي و بانك استان با نام شركت دهقان صنعت تاسيس گرديد و تا سال 1371 به توليد ادوات كشاورزي از جمله گاو آهن ، تريلي ، سمپاش ، خرمنكوب و ... مبادرت مي ورزيد. در سال 1371 سازمان همياري شهرداريهاي استان آذربايجانغربي كل سهام شركت مذكور را خريداري نمود و نام شركت را از دهقان صنعت به تراكتورسازي اروميه تغيير داد .

پس از آن در پی جستجوهای مکرر برای یافتن شریک تجاری و توسعه فعالیتهای در زمینه تولید ماشین آلات کشاورزی نهایتا در سال 1372 قراردادي با شركت گلدوني ايتاليا بعنوان یکی از کارخانجات صاحب نام در زمینه تولید تجهیزات کشاورزی منعقد گردید و طی آن قرارداد اقدام به ورود 1500 دستگاه تراكتور گلدوني مدل 930 بصورت SKD گردید و از آن سال بطور رسمی مونتاژ تراکتورهای باغی در شرکت آغاز گردید. در سالهای آتی و درچارچوب سیاستهای خود کفائی شرکت اقدام به داخل سازی قطعات نمود بطوریکه در سال 1378 بيش از 80% قطعات تراكتور مذكور در داخل کشور و برخی قطعات آن در داخل شرکت تولید گردید.

وب سایت شرکت تراکتورسازی ارومیه

 

 


 

شركت سیمان سفید ارومیه

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

 

شركت سیمان سفید ارومیه با هدف احداث كارخانه سیمان سفید در كیلومتر 25 جاده ارومیه- سلماس در سال 1356 با نام «شركت صنعتی و معدنی عسگرآباد» در ارومیه به ثبت رسید و بعداً به «شركت سیمان سفید ارومیه (سهامی خاص)» تغییر نام داد.

 

محصول توليدی شركت سيمان سفيد اروميه (سهامی خاص)، سيمان پرتلند سفيد است كه در انواع بسته‌بندی‌های كيسه‌ای 25 و 50 كيلوگرمی با پالت و بدون پالت و نيز جامبوبگ‌هاي 1 و 1/5 تنی عرضه می‌گردد.

 

وب سایت شركت سیمان سفید ارومیه